Чому?
Щоб не псувати неестетичним виглядом відходів жодного куточка милої серцю присадибної ділянки, не розводити мух на горах перегниваючої органіки, не хвилюватись про можливість проростання насіння бур’янів.
Куди подіти відходи?
Органічні відходи можна одразу закопувати у землю: між грядками, в прикореневій зоні декоративних рослин. Бур’яни, що зібралися після прополювання, теж залиште підсихати на грядках — вони виконуватимуть функцію мульчі, збережуть вологу у грунті.
Чим удобрювати?
Оптимальним замінником гною та компосту є БІОГУМУС. Це органічне добриво з макро- та мікроелементами, ферментами, вітамінами, грунтовими антибіотиками та гормонами росту у 4-8 разів перевищує за вмістом гумусу традиційну “органіку”. Крім того, БІОГУМУС починає діяти одразу (на відміну від гною, який в перший рік після внесення розкладається, і лише на другий рік засвоюється рослинами).
При перекопуванні БІОГУМУС вноситься з розрахунку 300 г на 1 м² - досить економний варіант, щоб відновити родючість грунту на дачному городику.
Що матимемо у наступному сезоні?
Крім того, внесення БІОГУМУСУ гарантує максимальну приживлюваність рослин та скорочення термінів проростання насіння — ще одна перевага для господинь, що прагнуть отримати ранню редисочку, моркву та огірочки.
Купуйте якісний продукт!
Щоб не купити замість біогумусу незрозумілої якості грунтоподібну масу, обирайте продукцію перевіреного виробника: звертайте увагу на якість упаковки та інформацію, що надрукована на ній. Економія, звичайно, повинна бути економною, однак марна трата коштів вам точно не потрібна.