виробництво і розфасування органічних, органо-мінеральних та мінеральних добрив, засобів захисту, супутніх товарів
Готове до використання добриво а аплікаторах для 3х груп рослин: декоративно-листяних, орхідей, універсальне. Виготовлене за новітньою технологією, зручне у використанні та з тривалим терміном дії.
Перевірене часом високоефективне добриво, виготовлене з екстракту біогумусу. «Стимовіт» Універсальне призначене для кореневого та позакореневого підживлення, передпосівної обробки посадкового матеріалу всіх видів овочевих, квітучих та декоративно-листяних рослин, плодово-ягідних культур, розсади, а також для замочування паростків, бульб, цибулин і насіння.
Комплексне мінеральне добриво для грунтового внесення з ідеально збалансованим вмістом макро- та мікроелементів в кожній гранулі. Сприяє утворенню рясної зеленої маси та активізує закладання квіткових бруньок навесні; подовжує період цвітіння влітку, сприяє формуванню великих квітів насиченого кольору; запобігає хлорозу та іншим хворобам. Восени підвищує зимостійкість рослин.
Класичний фунгіцид покращеної дії (сульфат заліза високої якості) призначений для боротьби зі збудниками хвороб рослин, знищення мохів, лишайників, спор грибків на плодових деревах, ягідних кущах та виноградній лозі до початку та після вегетації. Залізо бере безпосередню участь в утворенні хлорофілу, тому Айрон є чудовим засобом для лікування та профілактики хлорозу.
компанія

Компанія “Агрохімпак”  

займається виробництвом і розфасуванням органічних, органо-мінеральних та мінеральних добрив, засобів захисту, супутніх товарів....

Рідке висококонцентроване комплексне мінеральне добриво, призначене для кореневого та позакореневого підживлення всіх видів рослин.

Фунгіцид широкого спектру дії, призначений для приготування розчину для обробки плодових дерев з метою запобігання ураження хворобами. Для самостійного приготування бордоської суміші та садових побілок.

Принада проти всіх видів гризунів: пацюків, мишей, полівок та ін. Застосовується на територіях населених пунктів, включаючи житлові приміщення, харчові, дитячі та лікувальні об’єкти.

Садовий вар "Садівник"- зручний у використанні засіб для обробки зрізів і “ран” дерев, кущів, виноградної лози, що утворились при обрізці, щепленні, пошкодженнях, завданих гризунами чи іншими шкідниками, щоб уникнути пересихання, перезволоження, утворення тріщин, появи паразитів, зараження грибковими хворобами.

Палички Royal Mix призначені для кореневого підживлення всіх видів орхідей. Поживні речовини добрива містяться у мікрогранулах, скріплених спеціальною в'язкою речовиною, що поступово розчиняються водою, якою Ви поливаєте рослини. 

Каталог
близько
550
видів товарів