Компанія «Агрохімпак» більше десяти років займається виробництвом та фасуванням органічних, мінеральних та органічно-мінеральних добрив, а також інших супутніх товарів. Працюючи, ми зарекомендували себе як надійного партнера великих та малих приватних аграрних підприємств, компаній-постачальників сільськогосподарських послуг та продуктів.

Агрохімпак – це висока якість продукції та сервіс європейського рівня. У виробництві добрив ми використовуємо тільки інноваційні технології, тому наша продукція відповідає всім сучасним вимогам аграріїв, має необхідні сертифікати якості, а також безліч нагород.

Оскільки «Агрохімпак» є національною компанією, наші ціни максимально вигідні та конкурентні, при цьому якість добрив нічим не поступається європейським аналогам, які коштують в декілька разів дорожче.

Живучи та працюючи в Україні, де зосереджено до 80% родючих ґрунтів Європи, ми відчуваємо свою відповідальність за розвиток аграрного сектору, тому щоденно працюємо, щоб створити інноваційний продукт, який допоможе нашим аграріям суттєво збільшити обсяги виробництва сільськогосподарської продукції.

Основна місія компанії «Агрохімпак» – забезпечити аграріїв України продукцією, що відповідає європейським стандартам якості та має конкурентну ціну на ринку України.