Весняний догляд: практичні поради
Весняний догляд: практичні поради

Не існує іншого способу покращити стан контейнерних рослин, окрім весняного пересаджування.

Навіщо це робити?

Щоб оздоровити кореневу систему, що, ймовірно, вже заповнила весь об’єм горщику або через надмірні поливи почала загнивати.

Щоб

Читати далі
Садово-городні роботи взимку
Садово-городні роботи взимку

Зима — період відпочинку та насолоди плодами власної праці. Врожай зібрано, зручно розташовано на поличках комори чи підвалу; пряні помідори, хрусткі огірочки, сонячні абрикоси очікують у пузатих банках святкових застіль...

Однак, взимку теж

Читати далі
Обійдемось без компосту?!
Обійдемось без компосту?!

Чому? Щоб не псувати неестетичним виглядом відходів жодного куточка милої серцю присадибної ділянки, не розводити мух на горах перегниваючої органіки, не хвилюватись про можливість проростання насіння бур’янів.

Куди подіти відходи? Органічні відходи можна одразу закопувати у землю: між грядками, в прикореневій зоні декоративних рослин. Бур’яни, що зібралися після прополювання, теж залиште підсихати на грядках — вони виконуватимуть функцію мульчі, збережуть вологу у грунті.

Читати далі
Дієта на зиму
Дієта на зиму

Тільки не для вас, і не для вашого песика, а для кімнатних рослин. Ви ж збираєтеся влаштувати їм голодування в осінньо-зимовий період: перестати підживлювати — рослини всеодно сповільнюють свій ріст, припиняють цвітіння?

І даремно. Не припиняються процеси фотосинтезу, сольового обміну, поділу клітин. Від їх інтенсивності та якості залежить декоративний вигляд рослин. А отже, мінеральні та органічні добрива потрібні їм протягом усього року.

Читати далі
Гарбуз: корисні властивості та цікаві факти
Гарбуз: корисні властивості та цікаві факти

Титул короля осені сміливо можна віддавати помаранчевому чуду, що зветься гарбузом. Він яскраво-рудий, смачний і корисний. Хоча багато хто з нас асоціюють його з містичним святом Хелловіну, а в дитинстві лише деякі любили гарбузову кашу. Тому не дивно, що ми забули про неймовірні властивості і якості гарбуза і сприймаємо його як звичайний, нічим не примітний овоч. А згадати все-таки варто, щоб оцінити.

Читати далі