Весняний догляд: практичні поради

Не існує іншого способу покращити стан контейнерних рослин, окрім весняного пересаджування.

Навіщо це робити?

  • Щоб оздоровити кореневу систему, що, ймовірно, вже заповнила весь об’єм горщику або через надмірні поливи почала загнивати.
  • Щоб позбутися шкідників, що успішно перезимували в субстраті та готові дати нове покоління, 4котре може цілком знищити рослину.
  • Щоб замінити “відпрацьований” виснажений субстрат на свіжий, легкий і поживний.

Пересаджування — відповідальний процес.

Одночасно із заміною контейнеру, необхідно поновити субстрат. Серед різноманіття товарів даної категорії важливо обрати той подукт, що забезпечить відмінне вологоутримання та дихання коріння; виготовлений на основі якісних торфів, містить необхідну частку агроперліту та глини, додатково збагачений добривами. Усім цим критеріям відповідає субстрат Поліський.

Одночасно зі зміною субстрату вносимо інсектицидний засіб (напр., таблетки Міледі, дія яких триває до 3 місяців) для захисту від видимих і невидимих шкодочинних комах.

Після пересаджування, щоб активізувати ріст як кореневої системи, так і самої рослини, підживлюємо на 100% натуральним органічним добривом Стимовіт. Він відмінно засвоюється рослинами, стимулює їх активний ріст та пишне цвітіння.

Окремо про розсаду.

Її життєздатність повністю залежить від кореневої системи, тому під час росту поливайте розсаду водним розчином Стимовіт “Укорінювач”. Використовуйте це добриво для кількахвилинного занурення рослин перед висадкою на грядки, щоб досягти максимального укорінення на постійному місці.

Що в пляшечці?

Стимовіт — добриво на основі витяжки з біогумусу — продукту життєдіяльності каліфорнійського червоного черв’яка — містить комплекс активних компонентів, що стимулюють обмінні процеси в клітинах рослин: гумінові кислоти (забезпечують транспортування мікроелементів по рослині та виведення токсинів), ферменти (розкладають складні полімерні речовини), вітаміни, стимулятори росту, грунтові антибіотики. Стимовіт додатково збагачений макро- (N, P, K) та мікроелементами (Ca, Mg, Mn, Zn, Cu, Co) у легкодоступній формі.

Тільки комплексний догляд з використанням якісних продуктів забезпечить здоров’я ваших рослин!