Рат Кіллер Супер
Рат Кіллер Супер
Рат Кіллер Супер
Trademark
Виробник - Сектор ЗЗР

Родентицидний засіб для боротьби з мишовидними гризунами на посівах зернових культур та багаторічних трав; в побуті, для дезінфекції.

Засіб має кишкову дію, впливає на згортання крові у гризунів, викликаючи їх загибель. Містить харчові складові, які приваблють гризунів, та речовини для їх муміфікації. Щурі та миші починають гинути за 4-5 днів, остаточний ефект настає через 9-14 днів.

Рекомендації щодо застосування: препарат розкласти в спеціальні або пристосовані ємності (аркуші або коробочки з цупкого паперу, картону та ін.) там, де є гризуни: поблизу їх нір, на шляху пересування, та у приміщеннях (вздовж стін, у кутах, під меблями або обладнанням) так, щоб вони були недоступними для дітей, домашніх тварин та птахів. Оглядати приманки щодня та поповнювати по мірі їх поїдання. Розкладання припиняють, коли принади залишаються не пошкодженими. Гранули, що залишилися у місцях розкладання, необхідно зібрати і надалі використовувати за призначенням.

 
Призначення Об'єкт, проти  якого обробляється Норми витрат Спосіб обробки Максимальна кратність обробок
Посіви зернових культур та багаторічних трав Мишовидні гризуни 50-100 г на 1 сотку Закладання приманок у нори та на шляху пересування гризунів До повного знищення гризунів
Побутова дезінфекція Щурі 50 г через 2-10 м Закладання приманок вздовж стін, у кутках, під меблями або обладнанням
Миші 25 г через 2-10 м
 
Фасування: 50 г, 100 г, 250 г.

Подібні товари

Red Fox

Red Fox

Засіб для боротьби з сірими і чорними пацюками, будинковими мишами, полівками та іншими мишоподібними і хом'якоподібними гризунами у середовищі життєдіяльності людини. Призначений для повного знищення популяцій гризунів та для профілактики їх появи.

Поїдаючи отруєну принаду, гризуни отримують

Red Fox супер

Red Fox супер

РЕД ФОКС супер – гранульована принада для боротьби з сірими і чорними пацюками, будинковими мишами, полівками та іншими мишоподібними і хом'якоподібними гризунами у середовищі життєдіяльності людини. Засіб призначений для повного знищення популяцій гризунів та для профілактики їх

Пітон Ультра

Пітон Ультра

РодентицидДіюча речовина - бромадіолон 0,005%Препаративна форма: ГР - гранулиКласифікація ВООЗ: ІV клас (малонебезпечний)

Принада проти всіх видів гризунів: пацюків, мишей, полівок та ін. Застосовується на територіях населених пунктів, включаючи житлові приміщення, харчові, дитячі та лікувальні