ТОП СТОП спрей
ТОП СТОП спрей
ТОП СТОП спрей
Торгова марка
Виробник - Bingo

Діюча речовина: альфациперметрин 0,001%.
Клас небезпечності: 3 (малонебезпечні речовини).

ТОП СТОП — ефективний, готовий до застосування інсектицид для знищення літаючих та повзаючих комах у житлових та виробничих приміщеннях; для профілактичної дезинфекції харчових, навчальних, санітарно-лікувальних та підсобних приміщень, у місцях масового відпочинку та торгівлі, громадського харчування, транспорті. Застосовувати лише за відсутності людей.

Спосіб застосування: збовтати препарат, рівномірно розпилити на поверхню, що обробляється з відстані 15-30 см до повного зволоження. Протягом доби у приміщення не заходити. Через 24 год. ретельно провітрити приміщення та здійснити вологе прибирання.

Від мурах та тарганів: обробити шляхи пересування (“доріжки”) та місця скупчення комах (плінтуси стін, простір під кухонною мийкою, тріщини, щілини тощо).

Від пилових кліщів, бліх, молі, клопів: нанести засіб на місця проживання та скупчення комах, поверхню підлоги, щілини за плінтусами, у стінах і меблях, килими і доріжки зі зворотнього боку. При наявності в будинку тварин (котів, собак) обробити місця їх відпочинку — килимки, підстилки (на звороті), які на третю добу витрусити та випрати перед використанням.

Від комарів, мух, мошок, гедзів, ос, москітів: обробити місця посадки комах в приміщенні, зовнішні стіни будинків. 

Перед застосуванням збовтати! Не розпилювати засіб у повітря! Розпилювати тільки на поверхню! 

Фасування: 250 мл, 500 мл.

Вас може зацікавити

Варант 200

Варант 200

Діюча речовина: Імідаклоприд, 200 г/л.Препаративна форма: водорозчинний концентрат.

Варант 200 - високоефективний малотоксичний інсектицид системної та контактної дії, що забезпечує тривалий захист рослин проти шкідників.

Особливості препарату:

малотоксичний для теплокровних організмів,

Інспектор проти капустяної мухи, тлі

Інспектор проти капустяної мухи, тлі

Діюча речовина: Імідаклоприд, 700 г/кг

Препаративна форма: гранули, що диспергуються у воді  .

Класифікація ВООЗ: ІІІ клас (помірно небезпечні речовини). 

Високоефективний інсектицид системної і контактної дії проти листогризучих та сисних шкідників капусти, овочевих, хрестоцвітих:

Інспектор проти колорадського жука

Інспектор проти колорадського жука

Високоефективний малотоксичний інсектицид системної і контактної дії проти листогризучих та сисних шкідників городу: колорадський жук, цикадки, міль, тля, блішки.

Діюча речовина поглинається рослиною та розповсюджується по судинній системі, роблячи її токсичною для комах-шкідників (навіть

Інспектор проти плодожерки

Інспектор проти плодожерки

Високоефективний малотоксичний інсектицид системної і контактної дії проти листогризучих та сисних шкідників саду: яблунева плодожерка, листомінуючі молі, листовертка, яблуневий квіткоїд, каліфорнійська щитівка, попелиці та інші.

Діюча речовина поглинається рослиною та розповсюджується по судинній

Кайзо

Кайзо

Діюча речовина: Лямбда-цигалотрин, 50 г/лПрепаративна форма: в. г. (водорозчинні гранули)

Кайзо в.г. - інсектицид контактно-кишкової дії з репелентними властивостями для захисту картоплі, яблунь, цукрових буряків. Препарат майже не проникає в рослину, захисний ефект залишків препарату на поверхні

Карате Зеон

Карате Зеон

Карате Зеон, CS мк.с — контактний піретроїдний інсектицид широкого спектру дії з акарацидним та репелентним ефектом.

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ ПРЕПАРАТУ:

контролює широкий спектр шкідників;

має високу початкову ефективність - нокдаун-ефект;

унікальна технологія ЗЕОН-капсуляції забезпечує

Міледі

Міледі

Діюча речовина: імідаклоприд 2,5%Препаративна форма: таблетка для безпосереднього застосуванняКласифікація ВООЗ: III клас (помірно небезпечні речовини).

Міледі -  контактно-системний інсектицид з підживлюючою дією для захисту кімнатних декоративних рослин закритого грунту від

Міледі спрей

Міледі спрей

Комбінований препарат подвійної дії: контактно-системний інсектицид для боротьби з листогризучими та сисними шкідниками та добриво для підживлення декоративних і кімнатних рослин.

Призначений для застосовання у теплицях, оранжереях, зимових садах, побутових, житлових та офісних приміщеннях, на